JARNÍ ÚKLID TĚLA I DUŠE

Jarní detox

v Amenity Hotels & Resorts

JARNÍ ÚKLID TĚLA I DUŠE

Jarní detox

v Amenity Hotels & Resorts

Úklid bytu či domu letos počká, začněte jarním úklidem těla a duše v Amenity Hotels & Resorts.  Udělejte si čas sami pro sebe a přijeďte očistit organismus, odpočinout si a načerpat novou energii.

Organismus nastartujete ve všech našich resortech bohatou snídaňovou nabídkou obohacenou o bylinné čaje, čerstvé ovocné šťávy a zeleninové smoothie.  Po celý den vám bude k dispozici dostatek vody s citrónem, aby se toxiny lépe vyplavovaly.  Při obědu či večeři v našich restauracích si pochutnáte na odlehčeném sezónním menu obohaceném o mladé kopřivy, medvědí česnek, pažitku, zázvor a další jarní pomocníky.

S odstraněním škodlivých látek z těla vám pomůže pobyt v jedné z našich saun, plavání v bazénu nebo relaxační masáž. Okolní příroda se probouzí a lokality resortů nabízí aktivní vyžití hned u lesa, tak nezaspěte a nechte se zlákat čerstvým vzduchem, sluníčkem a horami.

Je už jen na vás, jestli pro kvalitní, ničím nerušený spánek zvolíte hotelový pokoj, horskou chatu, apartmánový dům nebo chalet.  Ve všech našich resortech si užijete dostatek spánku a bezstarostnou dovolenou s nadstandardními službami.

Udělejte něco pro sebe a nechte v sobě rozkvést jarního ducha.

#stacivyrazit