Zážitek jako benefit

Jsme partnerem benefitních programů

Proměňte benefity od svého zaměstnavatele v zážitek. Vyrazte na dovolenou či zažijte příjemně strávené chvíle se svými blízkými v Amenity Hotels & Resorts!

Většina společností klade v poslední době důraz na spokojenost svých zaměstnanců a každoročně je odměňuje formou kreditů, které může každý využít podle svých představ. Amenity Hotels & Resorts se řadí mezi partnery, u kterých je možné tyto kredity uplatnit a uhradit jimi pobyt či služby v jednom z našich resortů.

Pokud využíváte program Benefit Plus nebo vlastníte jednu z těchto karet (Flexi Pass Card, Edenred Card, Karta eBenefity), máte možnost ji využít při platbě ubytování a doplňkových služeb jako jsou wellness, fitness nebo bowling.

Zvolte si zážitek jako svůj benefit.

Papírové poukázky z jakýchkoliv společností v síti našich resortů neakceptujeme.

V případě, že chcete uskutečnit rezervaci přes benefitní program Benefit Plus nebo Pluxee, vyberte v rezervačním systému u zvoleného typu ubytování možnost „Platba bankovním převodem“. Do poznámky v rezervaci uveďte, který benefitní program využíváte. S bližšími informaci, jak rezervaci uhradit, Vás bude kontaktovat recepce resortu.